Afirmační karty

CESTA K HARMONII

12 karet vytvořených prostřednictvím intuitivního písma a intuitivní kresby

Dvanáctka jako vyjádření cyklu, zrcadlení sebepoznání a dosažení celistvosti


 

V hloubi svého srdce každý víme, co máme dělat, co je pro nás v danou chvíli to nejlepší. Necháváme se však příliš často ovlivňovat názory druhých, přizpůsobujeme se okolí na úkor sebe sama a nejsme potom šťastni.  Myšlenkové vzorce a programy chování převzaté převážně od svých rodičů nevyhovují našim potřebám v okamžiku tady a teď. Jsme nuceni držet se ve zlaté kleci místo toho, abychom získali volnost a rozlétli se do kraje. Jen na nás samotných však záleží, kterým směrem se budeme ubírat, s kým se budeme stýkat, co budeme řešit a jak. Buďme tvůrci svého života a žijme ho tak, jaký ho chceme mít. Je to v naší moci.

Základním pilířem je naše vnitřní nastavení, vždy jedinečné a dokonalé, neboť takoví jsme. Naše pozitivní myšlení a vyzařování k nám bude pozitivní věci  následně také přitahovat. Naučme se pracovat se svým vnitřním prostorem a krůček po krůčku své nastavení měnit.

Afirmační karty byly vytvořeny s tím nejlepším úmyslem – pomoci Vám se naladit na svůj vnitřní prostor, naučit se vytvářet pozitivní programy své mysli a tím usměrňovat svůj svět pro láskyplné já.

Spousta knih bylo napsáno , spousta kurzů a technik bylo sestaveno a všechny mají stejný cíl – ukázat cestu, po které je možné vykročit. Cestu ke spokojenosti a harmonii...

Co pro mne znamená harmonie?

Soulad mysli, těla a duše, prostor, jenž nemá hranice. Lehkost těla, hluboký očistný dech, příjemné teplo v sobě i kolem mne. Vnímání sebe jako dokonalé, krásné bytosti, kolem níž se šíří příjemná esence bytí – životní energie, která dokáže spojovat ostatní poutníky na cestě hledání, neboť ti společně vytváří harmonický svět z pozice lásky.

Karty pomáhají nastolit duševní rovnováhu člověka, který se pro to rozhodl – „Ano, chci se někam posunout, chci se cítit dobře a být zdravá, chci být spokojená.“

                           Hana Třetinová

 


YzYwYWVkMD