Enzymatická revitalizace pokožky obličeje, krku a dekoltu

přípravky Biofáze s masáží

Biofáze je unikátní metoda přírodního ošetření pokožky. Pomáhá uchovávat vitalitu pleti, posiluje její ochranu, podporuje regeneraci a přináší úlevu při celé řadě potíží. Výjimečnost metody spočívá v tom, že výrobky neobsahují enzymy, které by měly žádoucí účinky vyvolat, ale aktivují enzymy, které naše tělo, včetně pokožky, přirozeně obsahuje. Hlavními látkami, které tuto aktivitu vyvolávají, jsou kompozice éterických olejů.

Metoda Biofáze je založena na regeneraci buněčných struktur kožní tkáně, které mohou vykazovat nežádoucí změny, souhrnně označované jako buněčný stres. Jeho důsledkem je například nadměrné vysoušení pokožky, její zvýšená citlivost, předčasná tvorba vrásek či celková ochablost. Přípravky Biofáze pomáhají odbourávat usazené odpadní látky z pokožky, normalizují fyziologické pochody v pleti, příznivě ovlivňují povadlou pokožku, řeší problémy mastné, zánětlivé a citlivé pleti, rozpouštějí tukové cysty.

Ošetřená pleť je odlehčená a svěží, perfektně hydratovaná, má zdravou růžovou barvu, citlivá pleť se zklidní. Účinky jsou prokázané vědeckou studií ve spolupráci s přední českou univerzitou. Více info na www.nobilis.cz.

Jako revitalizační kúru je vhodné přípravky aplikovat každý den navečer po dobu 1 - 3 měsíců, obvykle na jaře (únava po zimním období) a na podzim (regenerace po opalování). Přípravky Biofáze můžeme používat také denně v rámci běžného ošetření pleti.

Zvolte intenzivní péči dle aktuálního stavu pleti:

Pro dehydratovanou pleť se sklonem k vráskám: Geranium - Tymián - Bazalka

Pro pleť se sklonem k hyperpigmentaci: Geranium - Tymián - Šalvěj

Pro regeneraci a úlevu při podrážděné pleti: Geranium - Tymián - Calendula

Pro cilivou pleť: Geranium - Tymián - Levandule

Pro ochablou pleť: Geranium - Tymián - Koriandr

Pro aknózní pleť: Geranium - Tymián - Santal

Výrobky jsou certifikovanou přírodní kosmetikou.

 


 

ODA5ZjIwZ