Jemná masáž a ošetření zad, obličeje, krku a dekoltu

přípravky Biofáze

Biofáze je unikátní metoda přírodního ošetření pokožky. Pomáhá uchovávat vitalitu pleti, posiluje její ochranu, podporuje regeneraci a přináší úlevu při celé řadě potíží. Výjimečnost metody spočívá v tom, že výrobky neobsahují enzymy, které by měly žádoucí účinky vyvolat, ale aktivují enzymy, které naše tělo, včetně pokožky, přirozeně obsahuje. Hlavními látkami, které tuto aktivitu vyvolávají, jsou kompozice éterických olejů.

Metoda Biofáze je založena na regeneraci buněčných struktur kožní tkáně, které mohou vykazovat nežádoucí změny, souhrnně označované jako buněčný stres. Jeho důsledkem je například nadměrné vysoušení pokožky, její zvýšená citlivost, předčasná tvorba vrásek či celková ochablost. Přípravky Biofáze pomáhají odbourávat usazené odpadní látky z pokožky, normalizují fyziologické pochody v pleti, příznivě ovlivňují povadlou pokožku, řeší problémy mastné, zánětlivé a citlivé pleti, rozpouštějí tukové cysty.

Ošetřená pleť je odlehčená a svěží, perfektně hydratovaná, má zdravou růžovou barvu, citlivá pleť se zklidní.

 

V oblasti zad a šíje

jsou pomocí této metody odbourávány svalové a energetické blokády - aktivovány meridiány, dochází k celkovému uvolnění. Ošetření je doplněno také skořicovým zábalem Termal pro zlepšení prokrvení a prohřátí pokožky a svalů.

Účinky ošetření Biofází:

- přijaté teplo pomáhá eliminovat bolest ve svalech

- uvolnění svalových spazmů

- posílení imunity lidského těla

- zlepšení cirkulace krve ve svalech

- zlepšení metabolismu

- zlepšení práce lymfatického systému

- zmenšení otoku po poraněních

 

Přípravky Biofáze můžeme používat také denně v rámci běžného ošetření pleti. Jako revitalizační kúru je vhodné přípravky aplikovat každý den navečer po dobu 1 - 3 měsíců, obvykle na jaře (únava po zimním období) a na podzim (regenerace po opalování).

Přehled sér pro domácí použití

 


 

YTA2NmV