Aplikace očistné tělové svíce s esencí lípy srdčité


Obavy, strach, nejistota, nervozita .... nebo raději klid, láska, harmonie, pohoda...?


Jsou to právě myšlenky, které ovládají náš vnitřní svět a promítají se následně do světa vnějšího. Jak se oprostit od ulpívání na tom, čeho se bojíme?

Zaměřme se na to, co bychom chtěli, co nám činí radost. Naučme se vnímat především stav přítomnosti, okamžik "tady a teď". Budeme-li se trápit tím, co bylo nebo se obávat toho, co nás může čekat, to není správná cesta ke spokojenému bytí.

 

Svíce s esencí lípy nás uvedou při aplikaci do stavu „tady a teď“, do stavu přítomnosti.

Mysl se zpomalí, myšlenky krátí svůj krok. Od tíživých situací se dostaví odstup.


Svíce jsou vyrobeny z čistého včelího vosku, bavlny a obsahují esenci lípy srdčité.

Esence uvolňuje stavy deprese a úzkosti, posiluje nervovou soustavu, zklidňuje, zmírňuje a tiší bolest jak fyzickou tak emoční.

Tělové svíce s esencí lípy srdčité je vhodné použít v případě, že na sobě cítíte stres, strach z čehokoliv, nejistotu, nervozitu a další emoční bolístky. Svíci aplikujeme do pupku jako do středu těla. Strach můžete obvykle cítit v oblasti žaludku, nebo jako kámen na srdci. Použijeme tedy pupek jako vstup pro vlnu tišící harmonie a uklidnění a současně výstupní bránu pro vysátí tíživých emocí z těla ven. Při aplikaci je vhodné myslet na stresové situace, na svůj strach, na svou nervozitu a vše odevzdat do svíce. Představujte si, jak svíce vysává váš strach ven. Buďte sami se sebou, svými emocemi a pak můžete krásně pocítit, jak se tíživé situace najednou odlehčují...


 

Njg4OWZmMm